Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları

Akaryakıt
Ülke genelinde 450' e yakın istasyonu , güçlü alt yapısı ve %6'lık pazar payı ile Total , Türkiye'nin önde gelen akaryakıt şirketlerindendir. Türkiye dizel araç pazarının gelişmesinin önünü açan Eurodiesel , fabrikada kurşunlu/süper benzin ile çalışacak şekilde üretilen araçların kurşunsuz benzin ile kullanılmasına olanak veren çevre dostu Greenmax , yüksek oktanlı kurşunsuz benzin Excellium 97 gibi sektördeki bir çok ilkin piyasaya sunucusudur. 

Dünya'nın beşinci büyük petrol şirketi, Türkiye akaryakıt pazarında önemli bir oyuncu olan TOTAL, Türkiye'ye olan inancı ile , ‘Doğru Yerdesiniz' sloganıyla istasyonlarda müşteriye daha kaliteli hizmet sunulması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için istasyon yatırımlarına aynı hızla devam ediyor.Daha çok şehir içi ve prestijli projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan TOTAL, bu bağlamda İstanbul, İzmir, Ankara , Antalya gibi büyük şehirlerde yeni istasyonlara imza atarak ve mevcut istasyonlarını yenileyerek hedefine sağlam adımlar ile ilerliyor. 


LPG 
1982 yılında Tüp-Gaz Tic. ve San. A.Ş. olarak faaliyete başlayan şirket, 1993 yılında Total şirketler grubu tarafından satın alınarak Totalgaz adını aldı. Türkiye'deki yatırımlarını gün geçtikçe artıran Totalgaz Körfez/İzmit , Ankara , Kırıkkale , Aliağa / İzmir ve Gaziantep'teki LPG dolum ve stoklama tesislerine ek olarak en son Primagaz Grubu ile birlikte Marmara Ereğlisi'ndeki Bütangaz Stoklama Tesisi'ni kurdu.


Tüplü, dökme ve otogazın yanı sıra deodoran, sprey türü ürünlerde itici gaz olarak kullanılan kokusuz gaz da dahil tüm LPG ürünlerinin üretimini yapan Totalgaz , 350'ye yakın otogaz istasyonu, 1000'den fazla tüplü bayisi ve dökme gaz servis sistemi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.


Bayilerinden ve abonelerinden aldığı güç ve uluslar arası deneyimi ile her geçen gün biraz daha büyüyen Totalgaz , hizmette güçbirliğinin ve güvenin simgesi olarak Türkiye'nin dört bir yanında çalışmalarını yürütüyor. Kısa geçmişine rağmen dolum ve stoklama kapasitesini artıran, uyguladığı en son teknoloji ile birçok eski LPG şirketi arasından sıyrılarak Türkiye'nin ilk beş LPG grubu arasına girme başarısını gösteren Totalgaz, her zaman yüksek kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle hizmetlerine devam ediyor. 

Madeni Yağlar 
Total Oil Türkiye , grubun Total ve Elf markalı madeni yağ ürünlerini üretiyor. Uluslararası bir teknoloji devi olan Total , Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 130 ülkede yıllık 1,65 milyon tonun üzerinde madeni yağ pazarlıyor.


Total'in General Motors, Peugeot, Citroën, Renault, BMW,Volkswagen, Daimler-Benz, MAN, Volvo, Scania gibi önde gelen otomobil üreticileri ile işbirliği çerçevesinde geliştirdiği ve bu firmalar tarafından onaylanmış ürünler , Türkiye'de ISO 9001/2000, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO TS 16949/2001 kalite belgeleri güvencesinde üretiliyor.


Menemen'deki madeni yağ fabrikası 35.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Total Oil Türkiye A.Ş. bu fabrikada yüksek teknoloji ürünü endüstriyel ve otomotiv yağlarının yanı sıra antifiriz ve cam suyu gibi yan ürünlerin de üretimini yaparak Türk tüketicisinin hizmetine sunuyor. 

Havalandırma Sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Aydınlar Havalandırma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Havalandırma Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret edin.