Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında kurulan Alataş İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Alataş Grup; inşaat-gayrimenkul, ve Akaryakıt istasyonu sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 3000'nin üzerinde konutun inşaatını tamamlayan Alataş Grup, Malatya'nın nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. 
 
Vizyonumuz;
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede "Yeni Vizyon" felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
 
Misyonumuz;
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.
 
Havalandırma Sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Aydınlar Havalandırma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Havalandırma Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret edin.